شرکت تولید فولاد NLMK
شرکت تولید فولاد NLMK شرکت تولید فولاد NLMK

شرکت تولید فولاد NLMK

کسب و کار اصلی گروه NLMK تولید و فروش محصولات فولادی است. NLMK به صورت عمودی یکپارچه  سازی شده است و شرکت نظارت کامل بر زنجیره قیمت گذاری و استخراج مواد خام ، تولید محصولات و تحویل آن به مصرف کنندگان دارد. مزیت رقابتی این شرکت، مجاورت سایت اصلی فولادسازی در کنار ذخایر سنگ آهن واقع در  لیپستیک (400 کیلومتری جنوب مسکو) است. با توسعه زیرساخت های حمل و نقل و دسترسی راحت به دریای سیاه و دریای بالتیک، NLMK  65٪ از محصولات خود را به 70 کشور در سراسر جهان صادر می کند.

در طول توسعه آن، NLMK  همواره برای دستیابی به نواوری پیشگام بوده است. از اولین نواوری های شرکت می توان ابداع دستگاه ریخته گری در سال 1950 را نام برد که پساب این شرکت را به صفر رسانید. دستیابی به نوآوری و بهره وری توسط ادغام عملیات مدیریتی صورت گرفته در مبحث هزینه  NLMK  را به رهبر صنعت فولاد جهان مبدل ساخته است.

NLMK  یک شرکت در حال رشد است. رشد تجاری این شرکت با توسعه دارایی های بالادست در هزینه وکارآمدی و در پایان ارائه امکانات به مشتریان صورت می گیرد. از طریق گسترش پایین دست و توسعه سبد محصولات، NLMK  قادر به پاسخگویی به نیاز مشتری در حال تحول در هر دو بازارهای در حال توسعه و بالغ، مانند اتحادیه اروپا و ایالات متحده است.

در طول پنج سال گذشته شرکت حدود 8 میلیارد دلار در فن آوری، ایمنی و محیط زیست سرمایه گذاری کرده است. اولویت های سرمایه گذاری NLMK عبارتند از:
توسعه دارایی های بالادست برای اطمینان 100 درصدی از خودکفایی در تمام مواد خام اصلی از جمله کک زغال سنگ،
تلاش بیشتر برای بهبود کیفیت محصول و گسترش سبد محصولات،
بهبود راندمان انرژی و خودکفایی
 کاهش اثرات زیست محیطی
ایمنی و بهره وری همواره در قلب  آن چیزی است که این شرکت انجام داده است. هدف شرکت  اطمینان از انطباق شیوه های عملیاتی با استانداردهای بهداشت و ایمنی در دقیق ترین حالت خود است. ایجاد محیط کاری ایمن ، بهبود  فرایند و سرمایه گذاری در آموزش کارکنان می تواند تعهد ایمنی شرکت را  فراتر از مرزهای امکانات تولیدی آن ببرد.  NLMK سال های بسیاری در پروژه های زیست محیطی برای به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی سرمایه گذاری کرده است.

تهران، خیابان حافظ شمالی، نرسیده به پل کالج، نبش کوچه بامشاد، پلاک 409
دفتر فروش :43021_021
دفتر مرکزی : 88949525_021