گروه صنعتی پارلو
گروه صنعتی پارلو گروه صنعتی پارلو

گروه صنعتی پارلو

گروه صنعتی پارلو یکی از شرکت­های چندکاره فعال در ایران است که علاوه بر فعالیت در زمینه تولید ورق­های آهنی و رنگی در ساخت و تولید سایر مصالح ساختمانی فعالیت دارد. این شرکت در سال 1354 در شهر ساوه و در شهرک صنعتی کاوه آغاز به کار کرده است و در حال حاضر از 3 شرکت تولیدی و یک شرکت بازرگانی تشکیل شده است.

گروه صنعتی پارلو یکی از شرکت­های فعال در صنعت آهن کشور است که با استفاده از تجهیزات مدرن به تولید ورق­های آهنی و رنگی تخصصی مشغول است این گروه صنعتی با ظرفیت سالانه 450 هزار تن محصولات مختلف در زمینی به مساحت 12 هکتار به فعالیت خود ادامه می­دهد و ظرفیت آن در بخش فولاد و آهن 162 هزار تن است.

فاز توسعه گروه صنعتی پارلو در سال 1390 راه اندازی شده و این شرکت در حال حاضر 450 نیروی مشغول به کار دارد و از طریق آن 600 نفر نیز به صورت غیر مستقیم مشغول به کار شده­اند.

گروه صنعتی پارلو در زمینه تولید رول­های آهنی رنگی گالوانیزه، انواع ساندویچ پنل­ها، تولید کانکس و ساختمان­های پیش ساخته و کانتینر، تولید فوم پلی اورتان، ورق­های فرم دار ساده و رنگی فعالیت دارد که بخش اعظمی از نیاز کشور به ورق­های آهنی برطرف می­سازد.

با توجه اینکه این شرکت از چند واحد تولید تشکیل شده است، به راحتی محصولات ترکیبی مانند کانکس­های آهنی را می­سازد. در واقع بخش ورقه آهنی از یک واحد و بخش فوم آن از واحد دیگر این شرکت تامین می­شود و محصولات کاملی تحویل می­دهد.

ورق­های آهنی تولیدی این شرکت شامل پروفیل کرکره­ای، پروفیل ذوزنقه­ای، پروفیل شادولاین و پروفیل سولیران می­شوند که هر کدام در بخش­های مختلفی کاربرد دارند. البته این گروه ورق­های آهنی ساده و آهنی گالوانیزه نیز تولید می­کند که بخشی را مستقیما به فروش می­رساند و بخشی از آن را در شرکت به کانتینر و ساختمان پیش ساخته تبدیل می­کند.

سازه­های آهنی پیش ساخته این شرکت در طرح­های و اندازه­های مختلفی ساخته می­شوند که هر کدام از آنها با توجه به نوع کارکرد و محیط کاری آن انتخاب می­شوند.

ورق های آهنی گالوانیزه رنگی از دیگر محصولات این شرکت هستند که در طرح­ها و رنگ­های مختلفی ساخته شده­اند و امکان استفاده از آنها در سوله­ها و سایبان­ها وجود دارد. کانتینر آهنی نیز از محصولات این شرکت به شمار می­رود که برای نصب بر روی ماشین­های سنگین و همچنین جابجایی بارهای حساس مانند مواد غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می­گیرد.

 

تهران، خیابان حافظ شمالی، نرسیده به پل کالج، نبش کوچه بامشاد، پلاک 409
دفتر فروش :43021_021
دفتر مرکزی : 88949525_021