دستورالعمل 2017 فولاد در ایالات متحده
دستورالعمل 2017 فولاد در ایالات متحده

دستورالعمل 2017 فولاد در ایالات متحده


تعداد بازدید : 218      ۹۶/۰۲/۲۰دستورالعمل 2017 فولاد در ایالات متحده: چه سرمایه‌گذارانی باید منتظر باشند؟

همان‌طور که توسط تحلیلگران وال استریت پیش‌بینی‌شده بود و دستورالعمل EBITDA آن را بررسی کردند، قیمت فولاد ایالات متحده به طرز وحشیانه‌ای در حال نوسان است. با توجه به درآمدهای سه‌ساله آخر سال 2016، صنعت فولاد آمریکا یک راهنما برای موسسه EBITDA بود که 3/1 میلیارد دلار برای 2017 در نظر گرفته بود. دستورالعمل فولاد ایالات متحده فرض می‌کند که قیمت کالاها ثابت خواهد ماند، که این مورد فقط برای فولاد و مواد خام آن درست بود. دستورالعمل این موسسه همچنین این موارد را برای برخی فشارهای نزولی دیگر مانند هزینه‌های نگهداری بالاتر در نظر گرفته بود.

انتظار چه چیزی داشته باشیم؟

با نگاه به وضعیت پویای فعلی، درحالی‌که قیمت فولاد ایالات متحده از زمان انتشار آخرین درآمدهای فولاد در ایالات متحده روند مناسب و تقویتی داشته است، اما ضعف‌هایی در سایر مناطق و دیگر بخش‌های مرتبط با فولاد مشاهده می‌شود. دیده‌شده است که در صنعت زغال‌سنگ کماکان قیمت‌های با نوسان بالا همراه هستند. بااینکه قیمت کک در اوایل سال جاری کاهش داشته است، اخیراً می‌بینیم که به دلیل اختلال در عرضه آن روند روبه رشدی در این صنعت رخ‌داده است.

همچنین یک‌روند مشابه در زغال‌سنگ در سال گذشته مشاهده شد، اما قیمت‌ها با توجه به گزارشات و عرضه‌های آنلاین کاهش محسوسی داشت. بازارهای دنیا نیز دنباله‌رو دستورالعمل آمریکا در سال 2017 هستند و روند مشابهی برای دسترسی به نهایت ظرفیت درآمد در بازار پویای جاری دنبال می‌کنند. این دستورالعمل‌های بالاتر از سطح انتظار می‌توانند در بلندمدت باعث کاهش قیمت سهام و تضعیف صنعت فولاد ایالات متحده شوند.

همان‌طور که در تصویر نیز نشان داده‌شده است روند بازار فولاد ایالات متحده در سال 2017 روبه رشد و مناسب بوده است اما نوسان بازار چشم‌انداز مناسبی برای این صنعت ترسیم نمی‌کند، هرچند تولیدکنندگان فولاد کماکان منتظر ثبات بازار و استفاده از آن برای سیطره بر فولاد هستند.

منبع : marketrealist.com

تهران، خیابان حافظ شمالی، نرسیده به پل کالج، نبش کوچه بامشاد، پلاک 409
دفتر فروش :43021_021
دفتر مرکزی : 88949525_021